ماه مهمانی خدا

چیزی در دلم تکان می خورد

پلکهایم را که می بندم

از چشمانم می غلطد

دستهایم خیس می شود

آسمان حرفهایم را به باران سپرده است...

/ 8 نظر / 26 بازدید
محمد

سلام دوست عزیز خوبی تبادل لینک میکنی؟ اگه قبولی منو با اسم : شهر مجازی ایرانیان و با آدرس www.iranwebcity.com لینک کن و مثل من بیا تو وبم و تو نظرات اسم و آدرس وبلاگت رو بده تا لینکت کنم ممنون. در ضمن اگه نظرت رو دربارهی وبم بدونم خوشحال میشم.

میلاد

بزرگترین دانلودکده افتتاح شد. هر آنچه شما بخواهید ما در اختیارتان خواهیم گذاشت. فقط کافیست هر چه میخواهید فقط به ما بگویید تا در کوتاهترین زمان بدان دست یابید. بروزترین وبلاگ که حتی از سایتهای بزرگ هم بروزتر است را به شما معرفی میکنم. از شما دعوت می شود که از این وب دیدن کنید و لذت واقعی اینترنت را لمس کنید. تمام اطلاعاتی که در سراسر اینترنت بدنبال آن هستید در این وب وجود دارد. تمام اطلاعات شامل : نرم افزار,آهنگ,عکس,جدیدترین اخبار تکنولوژی و پزشکی,جدیدترین ترفندهای ویندوز و اینترنت,و هزاران چیز دیگر. اگر وارد این وب شدید و چیزی که خواستید را پیدا نکردید کافیست مشخصاتش رو در انجمن بذارید تا در عرض کمتر از 24 ساعت درخواست شما اجرا شود. دیگر نیازی که وقت خود را صرف سرچ کردن در سایتهای مختلف کنید. کافیست فقط به ایموسافت بیایید تا هر آنچه نیاز دارید را به راحتی بدست آورید. منتظر دیدار و نظرات شما هستیم. و همینطور منتظر سفارش های شما. از بزرگترین دانلودکده بلاگ وب دیدن کنید. ایموسافت نه با یک آدرس بلکه با 5 آدرس چشم انتظار شماست. چشم به راه شما هستیم. با تشکر/گروه ایموسافت

ساحل

سلام دوست خیلی خیلی قدیمی.... خوب که فکر می کنم می بینم تو هم مدت هاست توی این فضای مجازی می نویسی و من همسفر ندیده تو هستم....امیدارم که همیشه شاد و موفق باشی و یه روزی این احساس تنهایی تو هم به یه حس خوب و خواستنی دو نفره تبدیل بشه ( البته نمی دونم شایدم شده باشه و من بیخرم. )

کاپیتان

بسیار متن زیبای بود....... دوست خوبم به روزم خوشحال می شم منو از تنهای دربیاری[گل]

آرزو

مهربان کن با خودت دانه های دلمان را خدای خوبیها این شبها وروزها

galaxy tools

سلام وب باحالی داری با تبادل لینک با من موافقی؟